Veterinerde Bakım

Köpeğimi veterinere ne sıklıkla götürmeliyim? Hangi aşılara ihtiyacı var? Veterinere hangi soruları sormalıyım? Bekleme odasında iyi davrandığından nasıl emin olurum? Bu bölümdeki tüm soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Çiftlikler İçin Farmakolojik Ürünler

Tüm çiftliklerde hayvanların hastalanmasını önlemek için bol miktarda temel bakım ve önleyici tedbir ekipmanları vardır. Farmakolojik ürünler de bu ekipmanlara dahildir. Dahası, farmakolojik ürünler çiftliklerde yaygın olan hastalıkların önlenmesi ve tedavi edilebilmesi için gereklidir.

En Yaygın Evcil Hayvan Kazaları

Evde bir evcil hayvanınız olması aslında aynen bir bebeğiniz olması gibidir. Evcil hayvanlarınızın da neredeyse her şey için sizin yardımınıza ihtiyacı vardır. Ancak, bazen gösterdiğimiz tüm özene ve aldığımız tüm önlemlere rağmen çeşitli evcil hayvan kazaları olabilir. Bu kazalardan bazıları diğerlerinden…

Köpek Gribini Önleme ve Tedavi Etme

Köpek gribi yıllar geçtikçe artan köpek sayısını etkileyen bir hastalıktır. Çoğu vaka ölümcül olmasa da, sahiplerin muhtemel belirtilere karşı dikkatli olması gerekir. Köpek gribini önleme ve tedavi etme için öğrenmek istediklerinize buradan ulaşabilirsiniz.

Kanserli Hayvanlar İçin Doğal Çözümler

Hayvanlar, insanların muzdarip olduğu hastalıklara oldukça benzeyen hastalıklara sahip olabilir çünkü vücutları bizim vücutlarımıza benzemektedir. Ne yazık ki, kanser evcil hayvanlarda en sık görülen hastalıklardan biridir. Kemoterapi kanserden kurtulmak için bir seçenektir. Bununla birlikte, yan etkileri nedeniyle, çoğu insan, kanserli…