Profesyonel Ekip

Benim Hayvanlarım, hayvanlar dünyası hakkında bilgi vermek ve hayvanların haklarını savunmak, evcil hayvanların bakımı için yönergeler ve tavsiyeler vermek için içeriklerin kalitesini, doğruluğunu ve bilimsel doğruluğunu garanti etmek için çalışan veterinerlik, biyoloji ve hayvan psikolojisi alanlarında uzmanlaşmış profesyoneller tarafından oluşturulmuştur.

Medic Team

Titiz seçim sürecimiz sayesinde, içeriklerimizin kalite standartlarına uygunluğunu doğrulayan ve doğrulayan büyük bir deneyime sahip, araştırma ve profesyonel alanlardan eğitimli profesyonellerden oluşan bir ekibe sahibiz.

Uzman ekibimiz, kalitesini sağlamak için tüm içeriğimizdeki bilgileri doğrular.

Her yayından önce, profesyonel ekibimiz her makaleyi değerlendirerek bilgilerin doğru, güncel ve bilimsel çalışmalarla desteklenmiş olduğundan emin olur. Benim Hayvanlarım okuyucularının veterinerlik, biyoloji ve hayvan psikolojisindeki en son bulgulara ve araştırmalara uyarlanmış kaliteli bilgiler almalarını sağlamak için tüm içerik sürekli olarak gözden geçirilir.

Associated professionals

Thumb Author Sebastian Ramirez Ocampo

Sebastian Ramirez Ocampo

Veteriner hekim ve zooteknisyen

Thumb Author Alejandro Rodríguez

Alejandro Rodríguez

biyoteknoloji uzmanı

Biyoinformatik alanında uzmanlaşmış biyolog. Salamanca Üniversitesi'nden Biyoteknoloji ve Biyoinformatik alanında doktordur. Farklı araştırma projelerinde ve çeşitli enstitülerde biyoenformatikçi olarak çalıştı. Ayrıca dijital medya için bir yayıcı olarak bir yönü araştırdı.

Thumb Author Silvia Conde

Hayvan davranışında uzmanlaşmış biyolog. Korunmalarına aracılık eden projelerde egzotik ve nesli tükenmekte olan hayvanlarla çalıştı. Aynı zamanda veteriner asistanı, laboratuvar teknisyeni ve dağıtıcı olarak çalıştı. İlgi alanlarıyla ilgili içerik yazarak ve düzenleyerek bu son yönü keşfediyor.

Thumb Author Samuel Sanchez

Zoolojide uzmanlaşmış biyolog. Güncel araştırma alanları uygulamalı zooloji, çevre koruma ve ekolojidir. Ulusal Doğa Bilimleri Müzesi'nde hayvanları koruma projeleriyle işbirliği yaparak iki yıl çalıştı. Zooloji ve çevre ile ilgili dijital içerik yazarak ve düzenleyerek keşfettiği bir yayıcı rolü vardır.

Thumb Author Érica Terrón González

Yaban hayatı yönetiminde veteriner uzmanı. Veteriner kliniklerinin yanı sıra hayvanların korunmasına yönelik merkez ve kuruluşlarda çalıştı. GREFA ve CRAS ile olan işbirliği göze çarpmaktadır. Ayrıca zooloji, veterinerlik ve çevre koruma ile ilgili farklı platformlarda öğretmenlik ve yazarlık yaptı.

Thumb Author Luz Eduviges Thomas-Romero

Biyokimyada uzmanlaşmış biyoanalist. Bilimsel araştırmacı, öğretim görevlisi ve derece sonu projelerinde öğretmen olarak geniş deneyime sahiptir. Yabancı üniversitelerde araştırmalar yapmış, hayvanlarda ve insanlarda bağırsak fizyolojisi konusunda uzmanlaşmıştır. İndeksli dergilerde araştırma makaleleri için hakemlik yapmanın yanı sıra dijital medya için yazar olarak işbirliği yapmaktadır.

Thumb Author Francisco María García

İşletme yönetimi ve finans alanında uzmanlaşmış avukat. Hukuk alanındaki kariyeri, yavaş yavaş profesyonel bir metin yazarı olarak değiştirildi. Francisco García, 8 yılı aşkın bir süredir farklı dijital ortamlar için metinler yazmaya, düzenlemeye ve düzenlemeye kendini adamıştır. Ayrıca pazarlama kampanyalarında, reklamcılık ve iş projelerinde işbirliği yapmaktadır.

Thumb Author Cesar Paul Gonzalez Gonzalez

Genetik ve moleküler biyolojide uzmanlaşmış biyolog. Bilimsel bir yayıcı, çevresel etki manifestolarında işbirlikçi, laboratuvar asistanı, öğretmen ve eğitmen olarak çalıştı. Biyoloji hakkındaki bilgilerin insanlar için uygulanabilir ve yararlı bir faydaya dönüştürülmesi amacıyla sosyal etkisine odaklanmıştır.

Thumb Author Elsa M. de Arribas

Hücre biyolojisi ve biyoinformatik konusunda uzmanlaşmış biyolog. Şu anda La Coruña Üniversitesi'nde biyoinformatik bilgisini genişlettiği bir doktora eğitimi alıyor. Genel olarak biyoloji, hayvanlar ve doğa alanlarında uzmanlaşmış bir yazar olarak çalışmalarını çalışmalarıyla birleştiriyor.

Thumb Author Laura Huelin

Laura Huelin

Köpek eğitmeni

İspanyol Filolojisi mezunudur. Harflere ve dile olan tutkusu, hayvanları inceleme, anlama ve onlara bakma eğilimiyle tamamlanıyor. Spesifik olarak, köpek eğitiminde teorik ve pratik düzeyde uzmanlaşmıştır. Olumlu yaklaşımı kullanır ve köpek sahiplerine köpek bakımı tekniklerini, yöntemlerini ve stratejilerini özümsemeleri için tavsiyelerde bulunur ve onlara eşlik eder.

Thumb Author Sara González Juárez

Etoloji tutkusu olan Psikoloji derecesi. Karşılaştırmalı psikoloji ve bilişsel psikoloji alanında uzmanlaştı ve eğitimini zooloji ve veterinerlik alanında da genişletti. Hayvanat bahçeleri ve botanik organizasyonları ile işbirliği yapmış, sosyal yardım ve çevre eğitimi faaliyetleri yürütmüştür.

Thumb Author Natalia Laguna

Ekoloji ve vahşi yaşamı koruma konusunda uzmanlaşmış biyolog. Çevre eğitimcisi, saha teknisyeni ve botanik teknisyeni olarak çeşitli araştırma projelerinde işbirliği yaptı. Bağcılık, toprak analizi, şarapçılık, çevresel duyarlılık programları ve ekosistem koruma atölyelerinde kolaylaştırıcı olarak deneyim sahibidir.

Thumb Author Jose Maria Rodriguez Diaz-Sarabia

Klinik laboratuvarlarda mikrobiyoloji ve araştırma teknikleri konusunda uzmanlaşmış biyolog. Viroloji, bakteriyoloji ve zooloji ile ilgili farklı araştırma projelerinde yer almıştır. Ayrıca farklı klinik kurumlarla çalışmış, aynı zamanda bir yayıcı olarak bir yön geliştirmiştir.

Thumb Author Georgelin Espinoza Medina

Çevrenin korunması ve geliştirilmesi ile ilgili projelerde geniş deneyime sahip biyolog. Şu anda işyerine girmeye cesaret ettiği bir alan olan protozoolojide uzmanlaşmak için çalışıyor. Ayrıca bilimi yaygınlaştırma ve biyoloji ile ilgili materyaller ve makaleler yazma konusunda deneyime sahiptir.

Thumb Author Ana Díaz Maqueda

Hayvan davranışında uzmanlaşmış biyolog. Hayvan ve çevre koruma ile ilgili programlarda veteriner teknisyeni, hayvan tesisi teknisyeni, hayvan bakıcısı ve gönüllü olarak çalıştı. Bir yazar, editör ve genel olarak etoloji ve hayvanlar üzerine makalelerin yayıcısı olarak aldığı eğitim sırasında edindiği bilgileri aktarıyor.

Thumb Author Daniel Aguilar

Daniel Aguilar

Veteriner hekim

Zootekni konusunda uzmanlaşmış veteriner hekim. Çevresel sürdürülebilirlik, tarım sektörü ve hayvan refahı ile ilgili faaliyet ve projelerde işbirliği konusunda geniş deneyime sahiptir. Bu ilgi alanlarına yönelik konferans, seminer ve araştırma programlarına katılmıştır.

Thumb Author Eugenio Fernández Suárez

Primat etolojisinde uzmanlaşmış veteriner. Halen AVEFES Nacional'in sekreteri ve Oasis WildLife'ta Primatlar ve Küçük Memeliler Departmanı'nın süpervizörüdür. Hayvan koruma programlarında gönüllü olarak geniş deneyime sahip olmasının yanı sıra, hayvan refahı konusunda farkındalık yaratmak için bir yayıcıdır.

Thumb Author Raquel Rubio Sotos

Hayvan bakımı ve çevre yönetimi konusunda uzmanlaşmış biyolog. Koruma projelerinde gönüllü olarak çalıştı ve programların, konuşmaların ve sosyal yardım etkinliklerinin kolaylaştırıcısı oldu. FAUNIA'da çevre eğitimcisi olarak çalışıyor, bu nedenle çocuklara, gençlere ve yetişkinlere çevre koruma hakkında eğitim veriyor. Ayrıca yırtıcı kuşların bakımı ve korunması konusunda da deneyim sahibidir.

Thumb Author Miguel Mata Gallego

Çevre koruma ve toprak analizi konusunda uzmanlaşmış biyolog. Halen, Madrid Complutense Üniversitesi'nden Ekosistem Restorasyonu Yüksek Lisans Derecesine erişmek için çalışmalarını ilerletmektedir. Kent ağaçları üzerine araştırma projelerinde ve danışmanlıklarda çalıştı. Dijital medya için bir yazar olarak işbirliği yoluyla ortaya koyduğu bir özellik olarak aynı zamanda amatör yazarlık yapmaktadır.

Thumb Author María Muñoz Navarro

Mikrobiyoloji alanında uzmanlaşmış biyolog. Çeşitli araştırma projelerinde yayıcı ve laboratuvar teknisyeni olarak çalıştı. Halen Aquamar'da kalite kontrol teknisyeni olarak çalışmaktadır.

Thumb Author Paloma de los Milagros

Gıda kalitesi konusunda uzmanlaşmış biyolog. Mikrobiyolojik ve fizikokimyasal süreçlerde kalite kontrol teknisyeni olarak geniş deneyime sahiptir. Ayrıca, biyoloji bilgisini popüler makalelere çevirmesine izin veren Gazetecilik diplomasına sahiptir.

Thumb Author Juan Pedro Vazquez Espeso

Küçük egzotik hayvanların bakımı ve korunmasında uzmanlaşmış veteriner. Hayvan kliniklerinde çalışarak 8 yıldan fazla deneyim biriktirdi ve bu mesleği, dağıtıcı rolüyle birleştirdi. Ayrıca endüstrilerde gıda güvenliği alanında profesyonel olarak eğitim almıştır.