Evcil Hayvanlar

Evcil hayvanlar her gün bizimle ve en iyi arkadaşlarımız. Bu yüzden onlar hakkında her şeyi öğrenmeliyiz, böylece her zaman mutlu ve sağlıklı olurlar. Bu bölümde onlar hakkında çok sayıda bilgi vereceğiz.

Evcil Hayvanınıza Güvenle Bakmak İçin 8 İpucu

Evde evcil hayvan bulundurmak çok fazla sorumluluk gerektirir. Evcil hayvanınızın bakılması ve şefkat alması için belirli yükümlülükleri yerine getirdiğinizden emin olmalısınız. Bu makalede, evde, bir gezide veya sokakta olsun, bir hayvana güvenle bakmanız için bazı ipuçları vereceğiz.

Kozmetik Deneyler Ve Köpek Kozmetiği

Köpekler üzerinde kullanılan kozmetiklerden ve kozmetik deneylerden bahsederken iki farklı noktaya açıklık getirmekte fayda var, aksi takdirde kafanız karışabilir. İlki, laboratuvar ortamında hayvanlar üzerinde yapılan kozmetik deneylerle ilgili ve en karmaşık olan konu da bu. İkincisi ise köpekler ve diğer…

Amerika’daki En Popüler Köpek Irkları

Son anket sonuçlarına göre, Amerika’daki en popüler köpek ırkları aşağıdaki gibidir. İlginç bir şekilde, bu listedeki çoğu köpek büyük ırklardandır. Ancak, istatistiklere göre Amerikalılar en çok sadık ve korumacı köpekleri sahiplenmektedirler.

İguanalarda Kalsiyum ve Vitamin Eksikliği

Evcil hayvan sahiplenmek beraberinde birçok sorumluluk ve belirli bir bakımı da gerektirir. Egzotik türlere gelince, bu hayvanların özel ihtiyaçlarını karşılamak için daha özel bir ilgi göstermemiz gerekir. Bu makalede, iguanalarda kalsiyum ve vitamin eksikliği nasıl olur ve ne yapmanız gerekir,…

Köpekler Kelimeleri ve Komutları Nasıl Algılar?

Çoğunlukla köpekler bizim söylediklerimizi anlıyor gibi gözükür. Ancak köpekler kelimeleri nasıl algılar? Yeni bir çalışmanın deneysel sonuçlarına göre, köpeklerde öğrendikleri kelimelerin anlamlarının tam karşılığı olmayan sinirsel bir betimleme oluşmaktadır.

Shiba Inu: Bakımı ve Beslenmesi

Shiba Inular normalde çok nazik ve arkadaş canlısı köpeklerdir. Ayrıca, cüretkar, tetikte, güçlü iradeli ve özgüvenleri yüksek hayvanlardır. Yani kısaca, ne yapılması ve nasıl yapılması gerektiğine dair kendi fikirleri vardır.

Köpeğinizle Birlikte Koşmanın Faydaları

Açık havada egzersiz yapmayı seviyor musunuz? Bir köpeğiniz mi var?  Bu durumda, köpeğinizle birlikte yürüyüşe veya koşuya çıkmayı düşünmeye başlamalısınız! Bu yazımızda, size köpeğinizle birlikte koşmanın faydaları hakkında bilgi vereceğiz. Buna pişman olmayacaksınız!

Kedinizle Yan Yana Uyumak İçin Tavsiyeler

Kedinizin yanınızda uyuması, ikiniz için de faydalı olabilir ancak rutinlerinizi bozma ve bir bağımlılık yaratma riski de vardır. Kesin bir şey söylemeden önce, uzun vadede ikiniz için de en iyi olanın ne olacağını düşünmelisiniz.

Köpeklerde Yön Bulma Duygusu

Köpeklerde yön bulma duygusu ile ilgili hala öğrenmemiz gereken birçok şey vardır. Tarih boyunca, köpeklerin yol bulmalarıyla ilgili sayısız efsane ortaya atılmıştır. Belki sebebi mantıklı bir açıklamanın olmamasıydı ancak köpek davranışları konusunda uzmanların hep merak ettiği bir konu olmayı sürmüştür.

Bir Kediyle İyi Geçinmek

Kedigiller çok özel yaratıklardır. Bazı insanlar için onlarla iyi geçinmek imkansız görünüyor. Bu makalede, bir kediyle iyi geçinmek adına yardımcı olacak bazı ipuçlarını okuyabilirsiniz. Ne olduklarını öğrenin!

Tavşan Bakımı: Cüce Tavşan Neyle Beslenmelidir

Bir evcil hayvan sahibi olmak demek, onun bütün ihtiyaçlarının karşılandığına emin olmak demektir. Söz konusu tavşanlar olduğunda, onların bakımı ve iyilikleri için sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzeni kesinlikle gereklidir. Bu yüzden bugünkü makalemizde, sizlere bir cüce tavşanın nasıl beslendiği…