Sahiplenme

Bir evcil hayvanı sahiplenmek istiyorsanız, bilmeniz gereken çok şey var. Endişelenmeyin: Bu bölümde, eve götürmek istediğiniz hayvanın türüne göre bazı önerilerle size yardımcı olacağız.

Köpeğiniz ve Komşularınız: Yasal İşlemler

Köpeğiniz ve komşularınız arasındaki etkileşim gayet iyidir ve genelde onlarla huzurlu bir şekilde yaşıyor olabilirsiniz. Ancak, özellikle insanların apartmanlarda yaşadığı şehir ortamlarında, genelde komşularla çatışma yaşanmaktadır. (Bildiğiniz üzere köpekler komşuları sevmeyebilir.) Durum özellikle küçük dairelerde daha da sorun haline gelmektedir.…

Mutlu Olmak için Evcil Hayvan Sahiplenin

Bir evcil hayvan sahibi olarak hayvanların eve mutluluk getirdiğini çok iyi biliyorsunuzdur. Hayvanların insanları gündelik sorunlardan uzaklaştırarak daha mutlu ettiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Henüz evcil hayvanınız yoksa mutlu olmak için bir tane sahiplenebilirsiniz.

Hayvan Sahiplenmenin Bekar İnsanlar için Yararları

Yıllarca süren bir dostluk istiyorsanız, hayvan sahiplenmek en iyi seçeneklerden bir tanesidir. Özellikle bekar insanlar için akşam eve geldiklerinde bir evcil hayvan tarafından karşılanıyor olmak harika bir deneyimdir. Bu makalede, hayvan sahiplenmenin bekar insanlar için yararlarından bahsedeceğiz.