Kediler İnsanların Algılayamadıklarını Algılıyor!

Kediler enerjilerimizi algılayabilir ve onunla bağlantı kurabilir mi? Kediler bizim algılayamadığımız şeyleri algılar. Örneğin, bazı aygıtların elektrik dalgaları ve insanların çektikleri acılar bunlardan bir tanesidir.
Kediler İnsanların Algılayamadıklarını Algılıyor!

Son Güncelleme: 11 Eylül, 2019

Birçok kişi kedigillerin “manevi” yeteneklerinden ve evlerine karşı ne kadar korumacı olduklarından bahseder. Bu yüzden kediler etrafımızda neleri algılıyor, gelin bundan bahsedelim.

Kediler bizim algılayamadıklarımızı algılıyor

Birçok uzman, insanlardan ve evimizin içindeki ya da dışındaki cihazlardan yayılan enerjilerin evcil hayvanlar tarafından hissedildiğini düşünmektedir. Kedilerin TV, mikrodalga ya da bilgisayarın üstünde oturmasını garipseyebilirsiniz. Ancak bunun sebebi, bu cihazlardan yayılan görünmez dalgaları hissedebilmeleridir.

Bazı kediler cep telefonlarına, laptoplara veya tabletlere sürtünecektir. Bu şekilde kokusunu bıraktıklarını ya da dikkat çekmeye çalıştıklarını düşünüyor olabilirsiniz. Ancak, bu şekilde internete bağlı bu cihazlardan yayılan negatif dalgaları emerler.

Ayrıca, kedilerin çehrelerini göz önünde bulundurursak, enerjileri algılayıp algılamadıkları sorusuna da cevap vermiş oluruz. İlk olarak, radar görevi gören bıyıkları vardır. Buna ek olarak, gözleri gece görüşüne uygundur.

kediler enerjileri algılar

Bu da bizim göremediğimiz ve duyamadığımız şeyleri nasıl algılayabildiklerini açıklar. Eğer kediniz odadaki bir noktaya uzun süre bakarsa ya da durup dururken telaşlı görünürse, bunun sebebi çevresinde rahatsız edici bir enerji hissetmesi olabilir.

Kediler acıyı algılar

Kedigiller negatif titreşimlerin ya da enerjinin dolaşmadığı yerlerde olmak isterler. Kedinizin acıyan bölgenizin hemen yanı başına neden uzandığını merak etmiş olabilirsiniz. Örneğin, regliyken kramp girdiğinde karnınıza uzanabilir ya da boynunuz ağrıdığında belinize ya da boynunuza yakın yatabilir. Hatta çok yürüdüyseniz ayağınıza bile uzanabilir.

Kediler insanların enerjilerini algılar

Kedilerin diğer evcil hayvanlardan çok daha hassas olduğunu herkes bilir. Eve bir ziyaretçi geldiğinde kediniz sırtını kabartıyor, çok fazla miyavlıyor hatta kaçıyorsa, o kişi iyi sinyaller vermiyor olabilir.

kucakta uzanan kedi

Bu, insanların kötü ya da tehlikeli olduğu anlamına gelmez, sadece o kişinin etrafındaki kötü enerjiyi kedilerin hissettiğini gösterir. Unutmayın, kedilerin bir “görevi” de negatif enerjiyi absorbe etmektir. Ancak çok fazla negatif enerjinin olduğu yerde kediler o kişiden uzaklaşacaktır.

Ayrıca eve geldiğinizde kedinizin normalden daha sevgi dolu davrandığını görebilirsiniz. Bacaklarınıza sürtünebilir ya da sevilmek isteyebilir. Kedinizin kişiliği ile alakalı olduğu gibi, uzun süre sizi göremediği için özlemiş de olabilir. Ancak, kimisine göre dışarıdan eve getirdiğiniz negatif enerjiyi “temizlemek” için sürtünürler.

Kedinizi sevmek

Son olarak, kedinizi sevdikten birkaç dakika sonra neden iyi hissettiğinizi hiç düşündünüz mü? Günlük işlerinizi hallederken stresinizin azaldığını ve daha enerjik hissettiğinizi fark edersiniz. Bunun sebebi, kedinizi sevdiğinizde aranızdaki bağın güçlenmesidir. Ayrıca iş yerinde, toplantıda ya da diğer insanlardan aldığınız kötü etkiyi de üzerinizden kaldıracaktır.

Kedilerin insanlardan daha duyarlı olduğu açık. Bu yüzden insanların seçemediği enerjileri ve titreşimleri, kedilerin algılayabilmesi mümkündür.


Tüm alıntı yapılan kaynaklar, kalitelerini, güvenilirliklerini, güncelliklerini ve geçerliliklerini sağlamak için ekibimiz tarafından derinlemesine incelendi. Bu makalenin bibliyografisi güvenilir ve akademik veya bilimsel doğruluğa sahip olarak kabul edildi.Bu metin yalnızca bilgilendirme amaçlı sunulmuştur ve bir profesyonelle görüşmeyi yerine geçmez. Şüpheleriniz varsa, uzmanınıza danışın.