Yavru Köpekler: Bu Instagram Hesaplarını Takip Edin!

Instagram'da çok meşhur olmuş bazı minik köpekler vardır. Bu köpeklerin meşhur olmalarının sebebi bazı durumlarda inanılmaz güzel ya da tatlı olmaları, ya da gülünç derecede sevimli görünmeleri olmuştur.
Yavru Köpekler: Bu Instagram Hesaplarını Takip Edin!

Son Güncelleme: 28 Mart, 2019

Bir yavru köpekten daha sevimli bir şey düşünebiliyor musunız? Bir şey bulmak zor, değil mi? Gününüz nasıl geçiyor olursa olsun, küçük bir köpeğin bir sakarlık ya da komik bir surat yaptığını gördüğünüz zaman gülmemeniz imkansızdır. Yavru köpekler günümüzü aydınlatır.

Günümüzde ise teknoloji ile birlikte olaylar başka bir yere doğru evrilmiştir. Artık Instagram’da yavru köpekler için hesap açan ve hesapta köpeklerin fotoğraflarını paylaşan insanlar vardır. Gelin bu hesaplardan bazılarına göz atalım:

Yavru Köpekler için Instagram sayfaları

“Willie Cute”

Bu küçük Yorkshire teriyeri, yavru olduğu dönemden beri tarzı ve kıyafetleri ile bizlerin gözünü kamaştırıyor. Bazen o anki olay için en iyi şekilde görünmelerini sağlayan kıyafetler giydirilmiş olan arkadaşları ile fotoğraf çeker.

tatlı willie instagram sayfası

“Tuna Melts My Heart”

Bu tatlı küçük köpek bir çöp kutusuna terk edilmişti; çünkü muhtemelen sahipleri onun çirkin olduğunu düşünüyorlardı. Anlaşılan o ki, bu köpeğin sahiplerinin güzellik standartları bu sevimli küçük köpek için çok yüksekti.

tuna melts my heart

Ancak bu hayvanı Instagram’daki en popüler yavru köpekler arasına koyan özelliği, garip güzelliği idi. Her ne kadar artık yetişkin bir köpek olsa da, hala sosyal medyada en çok takip edilen köpeklerden biridir.

“Puppies ” (Yavru Köpekler)

Bu sayfada belirli bir yavru köpekten söz edilmiyor. Bunun yerine, bu Instagram hesabında yavru köpekler ve köpeklerin günlerinin nasıl geçtiği ile ilgili birçok farklı paylaşım yapılıyor.

Bu paylaşımlarda yavru köpeklerin  zekâları, yetenekleri ve yaşadıkları tüm sorunlar gösterilmeye çalışılıyor. Artık insanlar yavru kedi ve diğer yavru hayvanların fotoğrafını da paylaşıyorlar.

yavru köpekler instagram sayfası

Bu Instagram hesabına giderseniz, şimdiye kadarki en şirin yavru köpekleri göreceksiniz. Bu fotoğraflardan bazılarında köpeklerin düşüşü, yerde yuvarlanmaları ya da sadece rastgele bir şeyden korkmalarını görebilirsiniz. Bu sayfada yüzünüzde hep bir gülümseme ile saatlerce gezinebilirsiniz.

“Buddy Boo Blue Benny”

Bu köpek dünyadaki en ünlü yavru köpeklerden biridir. Hatta birçok insan onu dünyadaki en güzel hayvan olarak görüyor. Artık yavru bir köpek olmasa da, hala onu hiçbir zaman fark etmeyeceğiniz kadar küçük boyutlardadır. Bu muhteşem Pomeranian’ın arkadaşlarıyla birlikte atıldığı her türlü macerayı görmek için sayfasını takip edin!

instagram köpek hesapları

“Wow Puppies!”

Adından da bu sayfada ne olduğunu tahmin edebilirsiniz. En şirin yavru köpeklerden bazılarını Instagram ve internette bulabilirsiniz. Burada hayvanlar eğleniyor, muhteşem kıyafetleri ve arkadaşları ile orijinal fotoğraflar ve videolar çekiyorlar ve nasıl yapacaklarını bildikleri her şeyi yapıyorlar. Hemen bir göz atın!

dili dışarıda kahverengi köpek

“Daniel Sánchez Arévalo”

Bu ünlü, ödüllü yazar, dünyaya bu yavru köpeği gösterdiğinde bütün ilginin köpeğine kayacağını bilmiyordu. Bu tatlı küçük köpek Instagram’ı ele geçirdi. Bu köpek çok minik bir hayvandır ve şimdi yetişkin olsa da, hala bir yavru köpek gibi görünüyor. Görünüşe göre, sahibi de bu konuda ona kesinlikle çok yardım ediyor.

oyuncaklar ve köpek

“Angruna”

Angruna, İspanya’nın en ünlü şeflerinden biri olan Jordi Roca’ya ait küçük bir Chihuahua’dır. Jordi eğlenceli bir insandır ve sayfasını kontrol ederseniz siz de çok eğlenirsiniz.

Jordi, bazen ünlü film sahnelerinden bazılarını köpeklerle yeniden yaratıyor ve kendi kişisel dokunuşunu ekliyor.  Bir göz attığınızda kesinlikle bayılacaksınız!

sahibinin kucağındaki köpek

“Hana_uoj”

Bu yavru köpek, sosyal medyada yer aldığından beri güzelliği sayesinde milyonlarca insanın kalbini çaldı. Bu köpek bir Shih Tzu’ya benzer; ama aslında bir Shih Tzu ve Chihuahua melezidir.

Bu köpeğin ne kadar muhteşem olması bir yana, aynı zamanda çok tatlıdır. Bu Instagram hesabında gezinirken gülümsememek için kendinizi tutamayacaksınız. Bunu garanti ediyoruz!

hana uoj instagram

“#cachorros”

Bu İspanyolca Instagram sayfası, şimdiye kadar gördüğünüz en şirin ve en komik yavruların 900.000’den fazla fotoğrafını yayınladı. Bu sayfaya bakarken hem gülecek hem ağlayacak, hem de gülümseyeceksiniz.

Gününüz ne kadar kötü geçiyor olursa olsun, bu Instagram sayfası gününüzü aydınlatmak konusunda hiçbir zaman başarısız olmayacak olan Instagram sayfalarından biridir.

cachorros instagram sayfası

Tüm bu sayfaları zaten biliyor muydunuz? Eğer bu sayfaları bu yazımızda öğrendiyseniz, o halde neyi bekliyorsunuz? Hemen bu sayfaları takip edin ve sevimli yavru köpeklerle tanışın, pişman olmayacaksınız!


Bu metin yalnızca bilgilendirme amaçlı sunulmuştur ve bir profesyonelle görüşmeyi yerine geçmez. Şüpheleriniz varsa, uzmanınıza danışın.