Adolfo Dominguez'in Köpek Giyim Koleksiyonu

Adolfo Dominguez'in Köpek Giyim Koleksiyonu

Son Güncelleme: 20 Temmuz, 2018

Evcil hayvan giydirmek, zengin ve ünlülerin uzun zaman önce başlattığı bir şeydir. Ancak, bu eğilim zaman geçtikçe değişti çünkü gittikçe daha fazla insan, tüylü dostlarını süslemeye başladı. Ünlüler de bunu yapmaya devam ediyor. Bu yüzden Adolfo Dominguez gibi markalar, köpek giyim koleksiyonu tasarlayarak hayal güçlerine kapılma fırsatından yararlandılar.

Adolfo Dominguez, özel ve eşsiz bir köpek giyim koleksiyonu yarattı. Evcil hayvanı olan herkesin hayal ettiği bir şey. Gelin, bu koleksiyonu yakından inceleyelim.

Adolfo Dominguez’in yeni köpek giyim koleksiyonu

köpek giyim koleksiyonu

Köpek modası ilk başladığında, yağmurluklar ve bazı el yapımı yün kazaklar tercih ediliyordu. Ancak, bugün elmas tasmalar dahil olmak üzere, köpekler için her türlü giyim ve aksesuar koleksiyonu bulabiliriz.

Bu sebeple Adolfo Dominguez, kendi eşsiz stiliniz ve köpeğinizin giysilerinin uyum içinde olması için kolları sıvadı. En özel ve eğlenceli tasarımlarla üstün kalitede bir koleksiyon ortaya koydu.

Katalogda çoğu koyu renkli, kısa tüylü köpekleri kullanmayı tercih etti. Ve paylaştığımız fotoğrafları göreceksiniz, çok tatlılar!

İşte, Adolfo Dominguez tarafından tasarlanan ve oluşturulan köpek giyim koleksiyonu:

  • Yüksek yaka kazak. Örgülü dokunuşlar ve evcil hayvanınızı rahatsız etmemesi içi yeterli genişliğe sahip hafif yüksek yakalı bu kazak, en kaliteli beyaz yünden yapıldı. Köpeğinizin kış aylarında yürüyüşe şık bir şekilde çıkması için fazlasıyla zarif ve sıcak.
  • Kırmızı tutkusu. Yarım ay şeklinde dayanılmaz ve özel stili ile koyu kırmızı renginde, su geçirmez harika bir ceket.
kırmızı ceketli köpek
  • Yağmurluk. Adolfo Domínguez toprak tonlarında yağmurluk tasarladı. Köpeğiniz gördüğünüz en muhteşem Sherlock Holmes olacak. Tasmayı takmak da son şık dokunuşu verecek.

Tabii, bu koleksiyonun fiyatlandırmasının herkes için uygun olmadığını biliyoruz, bu yüzden köpeğinizi giydirmek istiyorsanız ama bütçeniz daha düşükse, başka fikirleri de düşünmeniz gerekebilir.

Köpeğinizi giydirmek için diğer yollar

Eğer bütçeniz kısıtlıysa, köpeğinize kendiniz kıyafet yapabilirsiniz. Eğer dikiş dikmesini biliyorsanız bu çok kolay. Sadece bu adımları takip edin:

  • Köpeğinizin boyunu ve genişliğini ölçün. Kendinize nasıl kıyafet yapıyorsanız o modele göre yapın. Kıyafetin üst kısmına köpeğinizin ön patileri için delik açmayı unutmayın.
  • Eski bir kazak alın ve kumaşı üstüne koyarak, köpeğinizin ölçülerine göre işaretlediğiniz yerlerden kesin.
  • Yıllar geçtikçe yıpranacağı için ipi sağlamlaştırın.

Uzun zamandır giymediğiniz eski bir kazağınız varsa, kazağın kollarını kesmek kadar kolay bir işlem. Eğer hayvanınız çok büyük değilse, kazağın üst kısmına ayaklarını geçirebilmeleri için iki küçük delik açarsanız, köpeğiniz tüm kışı sıcak ve rahat geçirir.

Bunlar sadece birtakım öneriler ancak örneğin, hayvanınızın sırtını örtmek için bir parça kumaş keserek basit bir pelerin yapabilirsiniz. O eşsiz dokunuşu verebilmek için biraz renk katmaktan korkmayın!

Kim bilir? Adolfo Dominguez’in tasarımlarından birini asla kullanamayabiliriz ancak bu, diğer düşük maliyetli tasarımcıların bizim de satın alabileceğimiz kendi köpek giyim koleksiyonlarını oluşturmaları için örnek teşkil edebilir.

Aksi durumda, büyük tasarımcıları kıskanmak yerine, kendi köpek koleksiyonunuzu dikmeniz için harika fikirler sunan dergimize bir göz atın.

Fotoğrafların kaynağı: www.dolcecity.com


Bu metin yalnızca bilgilendirme amaçlı sunulmuştur ve bir profesyonelle görüşmeyi yerine geçmez. Şüpheleriniz varsa, uzmanınıza danışın.