İspanya'da Köpekler için Spa Tesisleri

İspanya'da köpekler için birkaç rahatlatıcı spa bulunmaktadır. Bu muhteşem yerlerde evcil hayvanınız kendini şımartılmış ve değerli hissedecek.
İspanya'da Köpekler için Spa Tesisleri

Son Güncelleme: 30 Eylül, 2019

Bir hafta sonu şehirden kaçma ve rahatlatıcı bir yere gitme fikri harika, değil mi? Şimdi bu tecrübenin tadını en iyi dostunuzla birlikte çıkarabilirsiniz. Eğer İspanya’da yaşıyorsanız veya tatil için oraya seyahat ediyorsanız, köpekler için aşağıdaki en iyi spa tesisleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Köpekler için 7 rüya gibi spa

1. Otel Barcelona Golf Resort ve Spa (Barselona-Katalonya)

Büyük bir golf kulübünde bulunan bu modern ve lüks tesis, köpeğiniz için mükemmel bir seçenektir. Tesisin sunduğu olanaklar arasında sayısız hizmetten oluşan bir spa, fitness alanı, masaj merkezi, golf kulübüdür.

Olası bir ‘dezavantaj’, yalnızca bazı odaların evcil hayvanlara müsaade etmesidir ve hayvanlar yalnızca altı kilo ağırlığında olabilir. Bu nedenle, sadece kediler ve küçük köpekler için tavsiye edebiliriz.

2. Aguas de Villaharta (Cordoba-Endülüs)

Bu güzel spa, Sierra Morena Doğal Yaşam Parkı’nda bulunur ve kültür, konfor ve rahatlamanın mükemmel bir birleşimidir. Aslen 19. yüzyılda inşa edilmiştir, bu sayede bölgenin tarihini de öğrenebiliriz.

masaj masasında yatan köpek

Ayrıca spa alanında tüm modern tedavileri sunmaktadır ve ek olarak, size unutulmaz bir konaklama sağlamak için çağımızın tüm teknolojik avantajlarına sahiptir. Ayrıca, köpeğiniz vücudunu, zihnini ve duyularını kullanabileceği geniş yeşil alandan da memnun olacaktır.

3. Areatza Spa (Vizcaya – Bask Bölgesi)

Geniş spa alanına ve masaj merkezine ek olarak, Gorbea Doğal Yaşam Parkı’ndaki bu spa, köpek ve kedileri de kabul eder. Tabii ki, hayvanların iyi bir eğitim almış olması lazımdır. Sahipleri, kaldıkları süre boyunca hayvanlarına iyi bir biçimde göz kulak olmayı kabul etmek zorundadır.

En iyi dostunuzun bu el değmemiş doğada birkaç gün geçirmeyi seveceğinden eminiz. Keşfetmek, koşmak, oynamak ve iyi bir şekerlemenin tadını çıkarmak için bol miktarda yeşil alana sahiptir.

4. Otel Norat Marina & Spa (Pontevedra-Galiçya)

Bu otel, çok modern ve güzel bir balıkçı köyü olan O Grove‘nin kalbinde yer almaktadır. Tasarımı ve imkanları harikadır, ayrıca tesis çok çeşitli güzellik bakımları ve dinlenme olanakları sunmaktadır.

Norat, odalarının çoğunda evcil hayvanları kabul etmekle kalmaz, aynı zamanda en iyi dostunuz için özel bir alan da sağlar. Sahiplerin, spa’dan randevu aldıklarında evcil hayvanlarına göz kulak olunması için bu özel alanları talep etmeleri gerekir.

sahibiyle spa havuzunda yüzen köpek

5. María Manuela Hotel (Benia de Onís-Asturias)

Picos de Europa Doğal Yaşam Parkı’nın girişindeki María Manuela Hotel, nefes kesici bir manzaraya sahiptir. Tesislerinin tasarımı ve tarzı konuklara unutulmaz bir deneyim sunmak içindir.

Mimarisi mekanın geleneği ve tarihiyle bir bağ kurar, ancak otel aynı zamanda bir mağaraya benzeyen eksiksiz bir spa merkezinde en modern uygulamaları da sunar. Köpekler kabul edilir ve küçük bir ek ücret karşılığında sahibinin odasında bile kendi yatağı olabilir.

6. Gran Hotel Balneario Blancafort (La Garriga – Barselona)

Blancafort, İspanya’da köpeklere kapılarını açan ilk spa merkezlerinden biriydi. Tarihi binası, konuklarına maksimum konfor sağlamak için tamamen yenilenmiştir. Ayrıca, spa alanında masajlar, güzellik bakımları ve rahatlama imkanı sunmaktadır.

Tesisi ünlü Baños de Montemayor‘da, Baños Rezervuarı’ndan sadece beş kilometre uzaklıkta bulabilirsiniz. Geniş alanı evcil hayvanlarımız için idealdir ve hatta Montemayor’un spa’sına doğru ayrı bir girişe de sahiptir. Bu inanılmaz bir deneyim için mükemmel bir yerdir.

7. Balneario de Alhama de Aragon (Zaragoza)

Bu spa, termal sularıyla ünlü kaplıca kenti Alhama de Aragon’a çok yakındır. Eksiksiz bir spa merkezine ek olarak, evcil hayvanınızla birlikte tadını çıkarabileceğiniz oldukça konforlu odalara da sahiptir.

Burası köpekler için spa seçenekleri arasından en iyisi olabilir, çünkü sakin bir çevrede yer alan geniş bir yeşil parka sahiptir. Ayrıca, 1195 yılında Aragonlu II. Alfonso tarafından kurulan güzel Monasterio de Piedra‘yı ziyaret etmek için de ideal bir fırsat olabilir.

İlginizi çekebilir ...
Sensiz Olmaz! Köpeğinizle yapabileceğiniz aktiviteler
My Animalssayfasında okuyun My Animals
Sensiz Olmaz! Köpeğinizle yapabileceğiniz aktiviteler

Birçok ülkede evcil hayvanlar hakkında hala farkındalık eksikliği var ve köpeğinizle yapabileceğiniz faaliyetleri düşünmek zordur.