Köpeğinizle Bahar Tatiline Çıkmak için 5 Yer Önerisi

Bahar öncesi, evcil hayvanınız ile tatile gidebileceğiniz birçok yer arasından seçim yapmanız için mükemmel bir zaman. Kırsal bölgelere ya da plaja gidebilirsiniz, ya da köpeklere izin veren bir kamp alanı ya da otel bulabilirsiniz.
Köpeğinizle Bahar Tatiline Çıkmak için 5 Yer Önerisi

Son Güncelleme: 15 Nisan, 2019

Tatile gitmek için plan yaparken, köpeğinizin ailenin vazgeçilmez bir üyesi olduğunu ve bu planın dışında bırakılamayacağını unutmayın. Bahar tatili sırasında köpeğinizi götürmek için bazı iyi tatil yerleri hakkında bilgi edinmek ister misiniz? Günler daha uzundur, hava güzel ve güneşlidir ve köpeğinizle yapabileceğiniz birçok aktivite ve bolca zamanınız olur. 

Bahar tatili sırasında köpeğinizi götürebileceğiniz yerler

Bir kırsal kabin

Gidip eski bir evde ya da günlük kiralayabileceğiniz bir yerde kalmak istediğiniz kırsal bir alan kesinlikle vardır. La Sierra de Madrid, Cadiz’deki La Sierra de Grazalema ve İspanya ile diğer ülkelerdeki birçok tatil yeri köpeğinizle size bahar tatili sırasında benzersiz bir deneyim yaşatabilir.

köpek tatilde

Evcil hayvanınızı bu tür yerlere götürmenin avantajları nelerdir? Konaklama alanınızı çevreleyen doğa evcil hayvanınız için egzersiz imkanı sunar. Dışarıda kalabilir ve farklı yürüyüş ya da bisiklet rotalarında size eşlik edebilir.

Ayrıca, öğleden sonrasını geçirmek ya da ailenizle bir piknik yapmak için mükemmel bir yerdir. Yemek yerken ve oynarken, evcil hayvanınız ailenin bir parçası gibi hissedecek.

Plaj

Köpeğinizle bahar tatiline çıkarken deniz kenarında bir şehir seçmek harika bir fikirdir. Yukarıda da belirtildiği gibi, bu süre zarfında hava güzeldir ve günler daha uzundur.

köpek sahilde

Bu kıyı şehirleri, büyük zevk alacağınız plajların yanı sıra, genellikle bir bulvara ya da köpeğinizle yürüyüş yapabileceğiniz sahil yollarına sahiptir.

Bu tür sahil yolları, yürümek, paten kaymak, koşmak ve aklınıza gelen her türlü sporu yapmak için uygundur. Kendinize köpeğinizden daha iyi bir arkadaş bulabilir misiniz? Hiç şüphesiz onu plaja götürmek gerçekten eğlenceli olacak.

Göl kenarı

Bahar tatili için köpeğinizi bir göle götürmek de mükemmel bir plandır. Göller ya da sulak alanlarda yüzmek iyi olur. Genellikle evcil hayvanınızın yürümesi ya da istediği gibi koşması için yeterli alan vardır.

göl kenarında köpek

Ayrıca, köpeğinize kayak ve kano gibi su sporlarını tanıtabilirsiniz. Evcil hayvanınız için bir can yeleği almayı unutmayın. Böylece etkinliğin keyfini daha güvenle çıkarabilir.

Kamp alanı

Bahar tatili sırasında kampa gitmemek için hiçbir neden yok. Genelde, insanlar bahar döneminde şehirlere giderler, bu yüzden kamp alanları kalabalık olmaz.

köpeğinizi kampa götürün

Köpeğiniz, kimseyi rahatsız etmediği sürece, istediği yere yürümesine izin verebilirsiniz. Büyük olasılıkla kamp alanının yakınında yürümek ve yeni yerler keşfetmek için büyüleyici bir köy olacaktır. Unutmayın, artık barlar, restoranlar ve anıtlar gibi mekanlar da köpekleri kabul ediyor.

Herhangi bir yere gidebilirsiniz!

Bu fikirler harika olsa da, gerçek şu ki, bahar tatili sırasında köpeğinizi istediğiniz her yere götürebilirsiniz. Neden? Çünkü artık evcil hayvanları kabul eden daha fazla otel var.

köpek oteli

Köpeğinizin ailenin bir parçası olması sizi farklı yerlere gitmekten alıkoymamalıdır, çünkü onunla zaman geçirebileceğiniz farklı yerlerde binlerce otel bulabilirsiniz.

Kameranızı hazırlayın ve evcil hayvanınıza bakım yaptırın. Hayatınızın en özel tatillerinden biri düşündüğünüzden daha çabuk gelecek.


Tüm alıntı yapılan kaynaklar, kalitelerini, güvenilirliklerini, güncelliklerini ve geçerliliklerini sağlamak için ekibimiz tarafından derinlemesine incelendi. Bu makalenin bibliyografisi güvenilir ve akademik veya bilimsel doğruluğa sahip olarak kabul edildi.Bu metin yalnızca bilgilendirme amaçlı sunulmuştur ve bir profesyonelle görüşmeyi yerine geçmez. Şüpheleriniz varsa, uzmanınıza danışın.