Yorkshire Teriyeri Cinsi Köpekler İçin 6 Farklı Kıyafet

Moda sadece insanlar için değildir. Her durum için bu ufak Yorkshire teriyeri cinsi öpeklerini farklı kıyafetler ile giydiren birçok insan vardır. Köpek sahiplerinin genellikle köpeklerine giydirdikleri kıyafet, köpeğin cinsiyetine bağlı olarak değişebilir.
Yorkshire Teriyeri Cinsi Köpekler İçin 6 Farklı Kıyafet

Son Güncelleme: 28 Ocak, 2019

Yorkshire teriyeri cinsi köpekler çok sevimli köpeklerdir ve birçok insan bu köpeklere sahip olmak ister. Günümüzde, bu köpeklere her seferinde onlara farklı bir kıyafetin giydirildiği bir moda trendi var. Yorkshire teriyeriniz için en moda kıyafetlerin hangileri olduğunu bilmek ister misiniz?

Yorkshire Teriyeri Köpeğiniz için Hangi Kıyafetleri Seçebilirsiniz?

Yorkshire teriyerinizin erkek ya da dişi olmasına bağlı olarak farklı kıyafetler seçebilirsiniz. Günün sonunda, bu köpeklere ne giydirirseniz giydirin, pek önemli değildir.

Bu köpekler her halukarda çok tatlı olurlar. Yorkshire teriyeri cinsi köpeklere her türlü durum için ne tür bir kıyafet giyebileceğinize dair bazı fikirler edinmek için okumaya devam edin.

Egzersiz yapmaya giderken: Eşofman

Çoğu insan egzersiz yaparken köpeklerini yanında götürmeyi sever. Bu vesile ile, Yorkshire teriyerinize giydirebileceğiniz en iyi kıyafetlerden biri, bir eşofman takımı olabilir.

Bu doğru! Köpeğinize bu aktivite için sizin istediğiniz herhangi bir renkteki bir eşofman (Pembe, dişi köpekler için iyi bir renk tercihi olabilir.) seçmek ve bunları giydirmek harika bir seçenek olabilir.

köpek kıyafeti

Bunun yanı sıra, bu kıyafeti tamamlamak için köpeğinize şapka, içinde pipet olan bir su şişesi ve – neden olmasın – belki bir tenis ayakkabısı da satın alabilirsiniz. Özellikle köpekler için ayakkabı yapan dünyaca ünlü şirketler vardır.

Alışverişe giderken: Rahat ve günlük bir kıyafet

Yorkshire teriyeri çok küçük bir köpek olduğu için, onları hemen hemen her yere götürebilirsiniz. Günümüzde çoğu büyük mağaza köpeklerin içeri girmesine izin veriyor; bu yüzden Yorkshire teriyerinizi alışveriş yapmak için bile yanınızda götürebilirsiniz.

kıyafet giymiş teriyer

Rahat ve şık bir kıyafet bu aktivite için en iyi seçim olacaktır. Eğer Yorkshire teriyeriniz erkek bir köpekse, bir kot pantolon ve bir tişört ona çok yakışacaktır. Ayrıca ona şapka, tenis ayakkabısı ya da mokasen de giydirebilirsiniz.

Yemeğe çıkarken: Göz kamaştırıcı

Köpeğinizle birlikte bir şeyler yemek ya da dışarı çıkmak çok şık bir aktivite olur. Tabii ki, yürüdüğünüz yere göre köpeğinizin kıyafetini uyarlamalısınız. Eğer teriyeriniz dişi bir köpekse üzerine açık ve mutlu renkler içeren tek parça bir elbise giydirebilirsiniz.

Bunun yanı sıra, köpeğinizin tüylerini bir yay şeklinde fırçalayabilir ve çekici bir dokunuşla tasmasını takabilirsiniz. Diğer yandan, pek çok mağazada köpek smokini bulup satın alabilirsiniz.

Eğer köpeğiniz erkek bir köpekse smokin, köpeğinize harika bir görünüm sunacaktır ve teriyerinizi yürüyüşe çıkarırken sizi izleyen herkesin gözü sizin üzerinizde olacaktır.

Karlı havalarda

Bu, birçok insan için en gözde kıyafetlerden biridir. Sıkı sıkı sarılıp sarmalanan ve karla oynamaya hazır Yorkshire teriyerleri, gerçekten de  gülünç derecede sevimli görünürler. Bir kışlık mont, onları güneşten korumak için güneş gözlüğü ve patilerini korumak için eldivenler ile mükemmel bir görünüm yakalayabilirsiniz.

yorkshire teriyerleri karda

Hatta köpeğiniz belki sizinle bir kızakta bile kayabilir. Her iki durumda da, köpeğinizin bu görünüşü ile sosyal medyada büyük ilgi göreceksiniz ve fotoğraflarınız süper otantik olacaktır.

Sahilde

Hadi gelin soğuktan sıcağa doğru bir geçiş yapalım. Evcil hayvan mağazalarında Yorkshire teriyerleri için çok sayıda farklı plaj kıyafeti vardır. Mayolar, güneş şapkaları, şapkalar, bikiniler, plaj oyunları ya da oyuncakları, güneş gözlükleri…

yorkhire teriyeri için kıyafetler

İstediğiniz tüm aksesuarları da dahil etmek üzere, erkek ya da dişi köpeğiniz için istediğiniz mayoyu seçin. Hatta köpeğiniz için kemik şeklinde bir havlu bile bulabilirsiniz!

Kırsal bölgelerde: Sağlam

Güneşli bir günde, kırsal bir yerde piknik yapmaya karar verdiğiniz zaman, elbette ki köpeğinizi de yanınızda getirebilirsiniz. Böyle bir aktivite türü için köpeğinize giydirebileceğiniz pek çok kıyafet seçeneği vardır. Böyle bir günde teriyerinize bir kot pantolon, hatta tulum ve ekose bir gömlek bile giydirebilirsiniz.

kazak giydirilmiş yorkshire terrier

Hatta köpeğinizin giysisini daha da iyi bir hale getirmek için, onun için masa örtüsünün desen ve renkleri ile eşleşen peluş bir hayvan alabilirsiniz. Köpeğiniz bir erkek köpek ise, renkli bir mendil de harika görünecektir.

Yorkshire teriyeri cinsi köpeklere ne giydirebileceğiniz ile ilgili verdiğimiz bu fikirler hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu ipuçlarını izlerseniz, var olan tüm moda trendlerine uymuş olacaksınız. Umarım yazımızı beğenmişsinizdir!


Bu metin yalnızca bilgilendirme amaçlı sunulmuştur ve bir profesyonelle görüşmeyi yerine geçmez. Şüpheleriniz varsa, uzmanınıza danışın.