Kedi Muki ve İnanılmaz Hikayesi

Bugün kedi Muki ve hikayesini huzurlarınıza getiriyoruz. Bu, düzensiz sahipleri nedeniyle en az yedi adet yaşamı tehdit eden durumdan kurtulan bir hayvandır. Bazıları Muki'nin dokuz canının büyük bir kısmını harcadığını söyleyebilir.
Kedi Muki ve İnanılmaz Hikayesi

Son Güncelleme: 30 Mayıs, 2020

Kedi Muki Arjantin‘de yaşıyor gibi görünüyor. Ancak, onunla ilgili yayınlanan öyküde yayınlanan hiçbir veri veya kesin isim veya konum yoktu. Nedenini bildiğimizi düşünüyoruz.

Kedi Muki, sadece kendisi ve bir diğer kardeşinin hayatta kaldığı yavrular arasında dördüncü idi. Yaşlı bir kedi olan Michu, sahibinin yardımıyla üç yavru kedi doğurmuştu.

Ertesi gün, bu kişi iki yavru kedinin öldüğünü, ancak dördüncünün gece saatlerinde doğduğunu keşfetti. Yavru kedi daha küçüktü, ama kısa sürede hayattaydı ve annesinin memesine yapıştı.

İnsanlar genellikle kedilerin dokuz canı olduğunu söylerken, ihmal edilen evcil hayvan sahipleri hepsini bir kerede almak istiyor gibi görünüyor. Muki’nin hikayesini öğrenin

Kedi Muki: 5 aylıkken boş bir alanda terk edildi

Muki’nin yaşamındaki ilk beş ay, bir insan kaprisinden dolayı, annesi ve küçük kardeşi ile birlikte boş bir alana terk edilene kadar nispeten normal bir şekilde geçti. Her şey, sahibinin erkek çocuklarının evlerinde kedi istemediğini gösteriyor.

Kedileri terk etme kararı trajik sonuçlar doğurdu. Michu ve diğer yavru kedisi, sokak köpeklerinin saldırısından sonra öldü.

Muki hayatta kaldı ve daha sonra Michu’nun kızı olan ve terk edilmiş kedileri bulmak için geri dönen Ines tarafından kurtarıldı – Ines belki de ailesinin eylemlerinden pişmanlık duyuyordu.

Hırsızlar içinde Muki ile Ines’in arabasını çalar

Muki için her şey normale dönmüş gibi görünüyordu. Ama sonra, bir gün Ines onu gezdirmek için yanına aldı ve arabada bıraktı. İnanılmaz bir şekilde, biri Muki içerideyken aracını çaldı.

Birkaç gün sonra, birkaç kilometre ötede arabayı bulsalar da, Muki orada değildi. Herhangi bir iz de yoktu.

Onu aramaktan vazgeçtikleri zaman, yavru kedi evinde yeniden ortaya çıktı. Neredeyse iki ay geçmişti ve kedi tanınmaz hale gelmişti: sıskaydı, kirliydi ve kavga ettiğine dair izler vardı.

Muki toksoplazmoz korkusu nedeniyle bir barınağa gider

güneşlenen kedi muki

En azından bu sefer kedi sokaklara düşmemişti. Bununla birlikte, yine de yeni bir terk etme durumu ile karşı karşıya kaldı ve 140 yabancı hayvan ile yaşamaya başladı.

Bir yıl sonra, kedi Muki, yeni bir sahip buldu. 25 kedisi olan bir kadın onu eve götürdü.

O zaman, kedili kadının komşuları kötü koku ve olası hayvan istismarı hakkında şikayette bulundular – kadının zihinsel sorunları olduğu iddia edildi. Böylece Muki sonunda başka bir barınağa götürülene kadar birkaç koruyucu evde yaşadı.

Kedi Muki, yine evde

Bu arada Ines, kocasını, oğlu doğduktan sonra toksoplazmoz riski olmadığına ikna etmeyi başardı. Kedinin eve gelmesi için yalvardı.

Muki’yi bulmak kolay bir iş olmasa da, sabır karşılığını verdi. İki yıl sonra evcil hayvanıyla tekrar bir araya geldi.

Şu anda, Muki’nin stabil bir hayat yaşadığını ve eve döndüğü için mutlu olduğunu biliyoruz. Umarız yeni maceralarını güncellemek için başka bir makale yazmak zorunda kalmayız!

İlginizi çekebilir ...
Kediler Sadık Dostlarınız Olabilir Mi?
My Animals
sayfasında okuyun My Animals
Kediler Sadık Dostlarınız Olabilir Mi?

İnsanlar çoğu zaman kedilerle kurdukları ilişkinin köpeklerle kurdukları gibi olmadığına inanır. Ancak kediler sadık dostlarınız olabilir.