Çizmeli Kedi Artık Netflix'te Dizi Oluyor!

Kısa süre önce Netflix, Çizmeli Kedi’nin Maceraları adlı popüler serinin interaktif bölümünü yayımlayacağını duyurdu.
Çizmeli Kedi Artık Netflix'te Dizi Oluyor!

Son Güncelleme: 29 Mart, 2021

Bugün size, melek gibi ifadesi onu tüm dünyada meşhur kılan bir kediden bahsedeceğiz. Orijinalinde Antonio Banderas tarafından seslendirilen Çizmeli Kedi karakteri, ilk olarak 2004 yılında Şrek 2’de karşımıza çıktıktan sonra popülerlik kazandı. 2017 yılında Netflix, izleyicilerin ne olacağına karar verme şansına sahip olacağı, popüler bir seri olan Çizmeli Kedi’nin Maceraları‘nın interaktif bir bölümünü yayımlayacağını duyurdu.

Çizmeli Kedi’nin Maceraları

Popüler bir dizi izleme sitesi olan Netflix, kısa süre önce, seyirciye her bir bölümde ne olacağına karar verme fırsatını sunan birkaç interaktif seri yayımlayacağını duyurdu. Bu fikir, yaklaşık yirmi yıl önce oldukça popüler olan “maceranı kendin seç” kitaplarını anımsatıyor.

Bir basın bülteninde Netflix’in Ürün Yeniliği Direktörü Carla Engelbrecht Fisher, Çizmeli Kedi’nin, Çizmeli Kedi: Büyülü Kitaptan Kaçış adlı kendi interaktif bölümünün olacağını duyurdu.

Kaldı ki bu, Netflix’te yayımlanacak olan tek interaktif seri değil. Buddy Thunderstruck, Stretch Armstrong: Firar ve yakın geçmişte oldukça başarılı olan Black Mirror: Bandersnatch gibi seriler de devamında yayımlanacak olanlardan…

Netflix, çocuklara en sevdikleri karakterlerle etkileşime geçme fırsatı vererek, filmin yıldızı olan sevgili Çizmeli Kedi vasıtasıyla Çizmeli Kedi’nin Maceraları’nın yeni fikirlerini denemek için mükemmel bir yapım olduğuna karar verdi.

Bu interaktif serileri televizyonunuzdan, dizüstü bilgisayarınızdan, akıllı telefonlarınızdan ya da iOs tabletlerinizden izleyebilirsiniz.

Hayvanseverler için Netflix’te olan filmler ve diziler

Hayvanları seviyorsanız o halde Netflix platformundan izleyebileceğiniz pek çok şey bulabilirsiniz. İşte sizler için birkaç hayvan temalı film ve diziler:

1. Koca Bebek Joe

Bu film, nadir bulunan bir Afrika gorilini kaçak avcılardan kurtarmak için Los Angeles’taki bir vahşi yaşam rezervine getiren genç bir kadının hikayesini anlatıyor.

2. Piglet: Winnie The Pooh ve Arkadaşlarının Yeni Maceraları

Küçük ve ürkek Piglet, 100 Dönümlük Orman’ın içinde tek başına kaybolunca, Roo, Eeyore, Tavşan, Kaplan Tigger ve Winnie the Pooh adlı arkadaşları, onu bulmak için Piglet’in Anı Kitabı’nı kullanmaları gerekir.

3. Beverly Hills Çuvava

Şımarık çuvava Chloe, Los Angeles’ta lüks bir hayat yaşar ta ki tatile çıktıkları Meksika’da kaybolana kadar… Şimdi ise eve dönüş yolunu kendi bulmak zorundadır.

4. Evde Köpek Başına

İki köpek, sahipleri evden uzaktayken tatil sezonunun tadını çıkarır; ancak iki hırsız evlerine girmeye çalışınca her şey değişir.

5. Beyaz Diş

Beyaz Diş, Altın Hücumu zamanı sırasınca Alaska’ya gelen genç bir kaşifin hikayesini konu alıyor. Kısa süre sonra kaşif, Beyaz Diş adlı vahşi bir kurt köpeği ile yakın bir dostluk kurar.

6. Uzay Patileri

Harika Köpekler filminin küçük yavruları, bu yeni aile macerasıyla ekranlara geri dönüyor. Ve bu sefer, aya gidiyorlar…

7. Aslan Koruyucular

Kral Simba’nın (Aslan Kral’ın orijinalinden) oğlu olan yavru Aslan Kion, Gurur Ülkesi’ni düşmanlardan korumak için büyük cesaretini kullanır.

8. Spirit: Özgürce Koşuyor

Bu dizi, küçük bir sınır kasabası olan Miradero’ya gelen Lucky adlı bir kızın hikayesini anlatıyor. Lucky, orada Spirit adında vahşi bir atla karşılaşır. İkili yakın bir dostluk kurar ve birlikte sayısız maceraya atılır.

9. Oscar Çöllerde

Bu animasyon dizisi, küçük bir kertenkelenin çölün tehlikeli yerlerinde gezinirken yaşadığı talihsiz olayları konu alıyor.

İlginizi çekebilir ...
“Yukarı Bak” Filmindeki Dug Gerçek Oldu
My Animalssayfasında okuyun My Animals
“Yukarı Bak” Filmindeki Dug Gerçek Oldu

Bu yazımızda, size "Yukarı Bak" filmindeki Dug adlı köpeğin Disney'in de yardımıyla nasıl gerçek hale geldiğini anlatacağız.