Evcil Hayvanlar İçin Kaplıcalar, Artık Onlar Da Rahatlayabilirler!

Evcil hayvanlar ailelerimizin üyeleri gibidir ve onların tüm aktivitelerimize katılmalarını isteriz. Bugün size evcil hayvan kaplıcaları hakkında her şeyi anlatacağız.
Evcil Hayvanlar İçin Kaplıcalar, Artık Onlar Da Rahatlayabilirler!

Son Güncelleme: 18 Haziran, 2020

Evcil hayvanlar gittikçe daha fazla ailemizin bir parçası haline geldikçe, onları daha fazla aktivitemize dahil etmek istiyoruz. Örneğin, onları alışverişe çıkarmak, kuaföre götürmek, mavi yolculuğa çıkarmak ve şimdi de evcil hayvanlar için kaplıcalar!

Unutmayın, evcil hayvanlarımız da stresli olabilir, bu yüzden rahatlamalarına yardımcı olmak için özel ilgiye ihtiyaç duyarlar. Evcil hayvanlar için gittikçe daha fazla kaplıca açılıyor. Onları nerede bulabileceğinizi bilmek ister misiniz? Bu makalede size onlar hakkında her şeyi anlatacağız. Haydi bir inceleyin!

Yenilikler: evcil hayvanlar için kaplıcalar

Evcil hayvanı olan herkes, elbette, karşılayabildiğimiz sürece, onlar için en iyisini istediğimizi kabul eder. Mümkünse, her ikiniz de unutulmaz bir deneyim yaşayacağınız için tüylü arkadaşınızı bir kaplıcaya götürmekten çekinmeyin. Ayrıca, bir kaplıca seansından sonra, çok rahat olacaksınız, parayı bile düşünmeyeceksiniz.

Uygulamalar

evcil hayvanlar için kaplıcalar

Köpeğinize uygulanabilecek birçok farklı uygulama vardır. Bunlardan bazıları:

  • Deniz suyu tedavisi. Evcil hayvanlara yönelik bu kaplıca uygulaması deniz yosunu ve deniz suyu kullanır. Balsam olarak uygularlar ve bakterileri ve hastalıkları önlerler.
  • Japon bambu. Bakteri ve hastalıkları temizler, kokularını giderir ve önler. Deniz suyu tedavisi gibi, uzmanlar da bu tedaviyi bir balsam olarak uygulayacaktır. Sağlıkları, tüyleri ve derileri için faydalı olmanın yanı sıra, aynı zamanda çok keyifli olacak.
  • Aromatik banyolar. Güçlü koku alma duyuları sayesinde, aromatik banyolar evcil hayvanlar için mükemmeldir. Bu banyoların amacı koku alma duyusuyla rahatlatmaktır. Burunları çok hassas olduğundan, daha hızlı ve daha derin rahatlayabilecekler.
  • Köpekler için kaplıca turu. Evet, bu kaplıcaların kurucuları, insan kaplıcalarında da bulunan turlar da dahil olmak üzere mümkün olan her ayrıntıyı düşünmüşler. Bu turlarda, ses geçirmez bir jakuzi kabininde yıkanmak gibi bazı özel hizmetler vardır. Sonra, gözeneklerini açan peeling banyosu vardır ve canlandırıcı bir banyo ile biter. Bir düşünün, evcil hayvanınız turu bitirdikten sonra yepyeni görünecek.
  • Ozon banyosu. Bu aynı zamanda insan kaplıcaları için de yeni bir özelliktir. Şimdi köpek severler evcil hayvanlarına aynı hizmeti sunabilirler. Köpeğiniz derisini oksijenlendirecek ve sahip olabileceği bakterileri veya parazitleri öldürecek bir ozon banyosu yapabilirler. Sonra onu kapalı bir kabinde kuruturlar. Bitirmek için köpeğiniz bir havluya sarılır. Bu, muhtemelen nefret ettiği bir el kurutma makinesi ile kurutulmasını önleyecektir.
  • Kedi güzellik seansı. Evcil hayvanlar arasından kaplıcalara gidebilen tek hayvan köpek değil. Kediler ayrıca onları güzel ve ışıltılı bırakacak kuaförlük ve güzellik seanslarının tadını çıkarabilirler.

Kedinizi yıkarken dikkatli olun

Kedinizi yıkamak çok zor olabilir, ancak bu merkezlerdeki uzmanlar bu görevde iyi eğitilmiştir. Yani, bu deneyim aslında kediniz için zevkli olacaktır.

Spa’ya ne tür bir evcil hayvan getirdiğinizden bağımsız olarak, ona bazı akupunktur tedavileri de alabilirsiniz. Elbette, seansın başından sonuna kadar ona çok iyi bakacaklar.

Seansın sonunda, ona kediler ve köpekler için şarap veya bira gibi özel bir ödül de verecekler. Bu, turlarını lüks ve gösterişle bitirecektir.

havlu içinde iki kedi

Evcil hayvanlar için kaplıcaları nerede bulabilirsiniz?

Daha önce hiç evcil hayvanlar için kaplıca görmemiş olsanız bile, bunların her yerde olduğunu bilmelisiniz. Birini bulmak için, internette size en yakın olanı aramanız yeterlidir.

Bu kaplıcalara sahip bazı üst düzey oteller vardır ve onlarla işbirliği yapan veterinerler de vardır. Bu nedenle, bir evcil hayvan uzmanına sormak da harika bir fikir, bu harika bir kaplıca bulmanın en hızlı yolu olabilir.

Eğer karşılayabiliyorsanız, hayvan bölümü olan bazı insan kaplıcaları vardır. Evcil hayvanınızı daha mutlu etmek ve onunla güzel ve rahatlatıcı bir deneyim paylaşmak için bu eşsiz fırsatı kaçırmayın.

This might interest you...
Köpeğinize Masaj Yapmanın Faydaları Nelerdir
My Animals
sayfasında okuyun My Animals
Köpeğinize Masaj Yapmanın Faydaları Nelerdir

Masaj yapmanın köpekler için de harika olduğunu duyduğunuzda şaşırabilirsiniz. Siz hiç köpeğinize masaj yaptınız mı? Köpek masajı nasıl yapılır?