Köpek Sahipleri için En İyi Uygulamalar

9 Haziran 2021
Bu makalede, köpeğinizi daha iyi tanımanıza ve ona daha iyi bakmanıza yardımcı olacak olan köpek sahipleri için en iyi uygulamalardan bazılarını keşfedin.

Aşağıda, köpek sahipleri için en iyi uygulamalar hangileridir, anlatacağız. Herkes binlerce farklı şey için çeşit çeşit  uygulama kullanır. Evcil hayvanınızla bağınızı güçlendirmek ve onu daha iyi tanımak için neden bir uygulama kullanmıyorsunuz?

Köpek sahipleri için en iyi beş uygulama

cep telefonundan köpek için uygulama kullanmak

María Azkargorta’ya göre bu uygulamalar köpek sahibi olan kişilerin bir ihtiyacını karşılıyor. Buna ek olarak, köpek sahipleri için hayatı kolaylaştıran ve hayvanların toplumdaki rolünü veya evlat edinmeyi teşvik eden her şey her zaman memnuniyetle karşılanır.

Dog Scanner (Köpek Tarayıcı) – #1 Köpek Irkı Tanımlaması

Farklı köpek ırklarını bilmek, hayvanseverlerin en çok ilgisini çeken şeylerden biridir. Bu uygulama, bir köpeğin cinsini basitçe fotoğrafını çekerek öğrenmenizi sağlar.

Bu uygulamanın en iyi yanı, Google Play Store’da ücretsiz olmasıdır.

Dog Translator Simulator (Köpek Tercüman Simülatörü)

Her zaman köpeğinizle konuşmak ve ne dediğini anlamak istediyseniz, bu sizin için mükemmel bir uygulama. Şaka olsa da, hiç kimse bir köpeğin gerçekte ne ifade etmeye çalıştığını bilemeyeceğinden, aileniz ve arkadaşlarınızla ve hatta tüylü arkadaşınızla eğlenmenin harika bir yoludur! Ayrıca ücretsiz!

My Boo Virtual Pet (Boo Sanal Evcil Hayvanım)

Bu, hem iOS hem de Android cihazlar için en çok indirilen uygulamalardan birisidir. Uygulamanın içeriği, beslemeniz, temizlemeniz, bakmanız gereken sanal bir evcil hayvan. Hatta bu sanal evcil hayvanınızı istediğiniz gibi giydirebilirsiniz!

Bu kesinlikle eğlenceli olan uygulamayı çocuklar çok seviyor!

My Talking Tom (Benim konuşan Tom’um)

Tamagotchi’leri hatırlıyor musunuz? Onlar beslemeniz, bakmanız ve ölmesine izin vermemeniz gereken hayvanlardı. Günümüzde, sanki gerçek bir evcil hayvanmış gibi sahiplenilmesi ve bakılması gereken (neredeyse gerçek gibi görünen) daha gelişmiş sanal evcil hayvanlar var.

Bu uygulamayla ilgili ilginç olan şey, Tom’la konuşabilmenizdir – söylediğiniz her şeyi komik sesiyle tekrarlar! Tüm aileyi eğlendirecek ücretsiz bir uygulama!

Ikibble

köpek uygulaması telefon

Köpeğinize hangi yiyecekleri vermeniz ve vermemeniz gerektiğini hiç merak ettiniz mi? Eğer öyleyse, bu sizin için harika bir uygulama!

Herhangi bir yiyeceği kolayca arayabilmeniz için bir arama özelliği içerir. Bu uygulama, köpeğinize bir daha potansiyel olarak zehirli bir yiyecek verme hatasına düşmemenize yardımcı olacak!

Ücretsiz olmasısysa, diğer bir iyi yanı!

Bunlar, köpek sahipleri için hayatı kolaylaştıracak ve aynı zamanda çok eğlendirecek en iyi uygulamalardan bazıları! Bazıları bağınızı güçlendirmenize ve dört ayaklı dostunuza daha iyi bakmanıza yardımcı olacaktır. Bu uygulamalardan bazılarını indirmek için zaman ayırmaya değer.